Eksperimentų kabinetas

Eksperimentų kabinetas

Eksperimentų kabinetas – erdvė atrasti. 

Kokia spalva yra rūgšti, o kokia forma atskleidžia tylą? Ko nematau, nors geriau užsimerkus gal visgi matosi, o kokia linija labiausiai tinka čiobrelių kvapui? Kiekvieną kartą leisdamiesi vis į kitą potyrių pasaulį, tyrinėjame ne tik savo juslių jautrumą, savęs pajautimą, bet ir plečiame vaizduotės ribas, atradimus čia, kabinete, iškeldindami vis tolyn į fantazijos pakraščius.

Kabinete atrasite įvairiausių priemonių ir būdų jas sujungti. Nors didžiausias dėmesys skiriamas vizualiai išraiškai, pasitelkiamos kietos bei minkštos piešimo priemonės, dažai, įvairūs formatai, bet čia atsiranda ir erdvinės formos, medžiagos kurti skulptūrą, instaliaciją, performansą. Kaip pagalbinės priemonės atsitraukimui nuo įprasto vizualios dailės formato, pasitelkiama balsas, garsas, kvapas, skonis, šviesa, judesys, lytėjimas.

Eksperimentas – tai drąsa ieškoti, žaisti ir sutikti kažką nepatirtą. Atradimais turtindami savo vidinį pasaulį, nejučia vis labiau pasitikime savimi, nurimstame, gebame pasirinkti. O pasakodami savo atradimų istoriją grupei, ne tik pasitikriname ar sugrįžome, bet juokiamės, kuriame ryšį ir neriame drauge iš naujo!

Pamokos trukmė 1,5 val.,  8-12+ m. vaikams.

Veda Dagnė Gumbrevičiūtė

Dalintis