Sumenėk reklama

SU-MENĖK’24

Tiek meno, kad kažkas tikrai prilips. Visą vasario mėnesį (penktadienį, šeštadienį, sekmadienį) keliaukite po Vilnių ir jo galerijas bei muziejus nemokamu SU-MENĖK maršrutu. 

VVJ meno galerija kviečia visu mažus ir didelius aplankyti Vido Poškaus parodą KARALIUS – NUOGAS, sudalyvauti ekskursijose ir susitikimuose su menininku ar parodos kuratore. 

Ši menininko ir dailėtyrininko V. Poškaus tapybos ir piešinių paroda neturi nieko bendro nei su monarchais, nei su nudizmu (bei visokiausiomis jo apraiškomis). Garsioji H.Ch. Anderseno pasaka „Nauji karaliaus drabužiai“ taip pat nėra padariusi tiesioginio poveikio – nebent neakivaizdžiai, beveik pasąmonės impulsų būdu.

Paroda KARALIUS – NUOGAS kviečia visuomenę į atvirą diskusiją apie nepatogias pačios visuomenės ir atskiro individo būsenas ir klausia kas yra taip akivaizdu ir taip nepadoru, nepriimtina, iškreipta, kad net nutylima ir toleruojama, kaip veikia sociumo tarpusavio sąveikavimo modeliai, kaip veikia pati menininkų bendruomenė ir jos tarpusavio komunikavimas.

Speciali vasario mėnesio programa – ekskursija po parodą kartu su menininku Vidu Poškumi:

Vasario 3 d. (šeštadienį) 13 val.

Vasario 11 d. (sekmadienį) 13 val.

Vasario 17 d. (šeštadienį) 13 val.

Vasario 25 d. (sekmadienį) 13 val.

 

 

 

Dalintis