Darželiams ir mokykloms

KŪRYBINĖS EDUKACIJOS

VVJ meno galerijoje edukacijai skiriamas ypatingas dėmesys, todėl su džiaugsmu laukiame vaikų grupių iš mokyklų, darželių ar stovyklų. Kviečiame ne tik pasižvalgyti po vykstančias parodas, bet ir sudalyvauti kūrybiniuose užsiėmimuose, atrasti ir sužinoti naujų dalykų, išbandyti įvairias dailės technikas.

Kas jūsų laukia užsisakius edukaciją?

  • Interaktyvi ekskursija po tuo metu vykstančią parodą su įtraukiančiu pasakojimu, atsižvelgiant į vaikų grupės amžių
  • Iš anksto suderintas kūrybinis užsiėmimas: galite rinktis teminę parodos edukaciją, vieną iš tuo metų siūlomų edukacijų arba priderinsime edukaciją prie jums aktualios temos)
  • Smagiai ir kūrybiškai praleistas laikas

Ekskursijos kaina 3 – 5 eurai asmeniui (priklausomai nuo parodos)

Kūrybinių užsiėmimų kaina 3-10 eurų asmeniui.

Norint užsisakyti edukaciją, būtina išankstinė registracija tel. +37061446911 arba el. paštu info@vvjgalerija.lt

GALERIUKAS – erdvė, kur augate kartu su menu.

KŪRYBINIAI UŽSIĖMIMAI

AŠ PARODOS KURATORIUS

ekskursija ir edukacija supažindins su galerijos vidiniu gyvenimu, joje vykstančiais procesais, parodų kūrimu. Kas yra kuratorius, parodos architektas ir kiti susiję asmenys? Kaip kuriamos parodos ir kas vyksta jų metu? Susipažinę kursime kiekvienas savo parodą.

MANO VILNIUS

minint Vilniaus 700 m. gimtadienį siūlome įsitraukti į Vilniaus žymiausių objektų tyrinėjimą. Kiekvienas dalyvis susikurs savo Vilniaus 3D maketą.

PARODOS KŪRYBINIS UŽSIĖMIMAS

kiekviena paroda mūsų galerijoje turi ją lydinčias edukacijas.

UGDYMAS PER MENĄ

kūrybinis užsiėmimas jums aktualia tema. Istorija, geografija, literatūra ar net matematika. Mokytis galima ne tik klasėje bet ir galerijoje, įsitraukiant į kūrybinį darbą.