VASAROS STOVYKLOS

Vasaros kūrybinės stovyklos vaikams VVJ meno galerijoje. REGISTRACIJA  jau prasidėjo 2023 m. 

Kasmet vasarą kviečiame mažuosius  4 – 10 m. vaikus į pusdienio kūrybines stovyklas su teatro, dailės, judesio meno programa. Susibūrę kartu mokysimės reikšti savo jausmus ir mintis per judesį, vaidybą bei tapybą – piešime, kursime personažus, kostiumus, kaukes ir dekoracijas, režisuosime ir vaidinsime smagias istorijas. Kai nuvargsim, gulėdami klausysimės įdomių istorijų ar patys jas kursime. Išalksime – užkandžiausime sveikuoliškai, bet skaniai. Ir, žinoma, žaisime linksmiausius žaidimus su naujai sutiktais draugais.

  • birželio 26 – 30 d. – kūrybos ir judesio stovykla – šios savaitės metu kasdien keliausime per pasakas žaisdami, judėdami, vaidindami ir kurdami. Klausysime pasakų, kursime lėles, išbandysime jas vaikų teatre, konstruosime ir lavinsime vaizduotę. Judės ne tik fantazija, o ir mūsų kūnas – bus ne tik kūrybiniai, bet ir jogos vaikams, kvėpavimo, dėmesingo įsisąmoninimo užsiėmimai.

Veda tekstilininkė, dailės edukatorė Sigita Emilė Bausienė ir jogos instruktorė Dorin Rosenkova.

  • rugpjūčio 21 – 25 d. – teatro ir dailės stovykla – užburianti ir įtraukianti pasakų teatro ir dailės karalystės savaitė.

Veda aktorė, teatro ir dailės edukatorė Vida Židonienė ir edukatorė, menininkė Viktorija Boguslavska.

Visas stovyklas vienijanti tema šiais metais UŽBURIANTIS LĖLĖS PASAULIS. Laiką leisime Vilniaus teatrui LĖLĖ skirtoje parodos erdvėje, gilinsimės į lėlių teatro užkulisius, kalbėsime apie garsiausius lėlininkus bei spektaklius ir, žinoma, kursime savo personažus bei spektaklius. 

REGISTRACIJA 

Stovyklos vyksta VVJ meno galerijoje: Galeriuko edukacijų bei visos galerijos erdvėje.  

Stovyklų laikas (užsiėmimai su edukatorėmis) 8:30 – 13:30 val. Vaikučius yra galimybė atvesti nuo 8 val., pasiimti reiktų iki 14 val.
 
5 dienų stovyklos kaina 200 Eur. Renkantis ne pilną savaitę, 1 dienos kaina 50 EUR.
 
Į kainą įskaičiuota:
kasdien nauji meniniai užsiėmimai
visos reikiamos priemonės
dvi užkandžių pertraukėlės
dvi stovyklos vadovės
smagiausios dienos fotoakimirkos tėveliams
stovyklos uždarymo renginys tėveliams
 

2021 m. vasaros stovyklų ŽMOGUS akimirkos. 

2020 m. vasaros stovyklų SVAJONIŲ PIEVA akimirkos.