12.22-01.22 MATOMA NEMATOMA

Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerija gruodžio 22 – sausio 22 dienomis ir vasario 1 – kovo 12 dienomis kviečia į MATOMĄ NEMATOMĄ parodą. 

Ši paroda – tai bendras Pojūčių teatro, VVJMG bei Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijos mokinių ir mokytojų projektas. Visus metus vaikai vaikų grupės tyrinėjo mišką, jo gyvenimą, vaizdus, kvapus, garsus, pojūčius, miško gyventojus, jų buveines ir paliekamus pėdsakus. Taip gimė parodos eksponatai – tikri ar vaizduotės sukurti.

Tad sveiki atvykę į parodą MATOMA NEMATOMA. Šią parodą galėsite liesti, užuosti ir netgi toliau kurti patys. Ne viskas parodoje yra matoma, kai kurios miško paslaptys atsiskleidžia jas tyrinėjant užsimerkus. Čia apsigyveno fantastinio miško būtybės, jos visos turi savo istorijas, savo buveines, charakterius. Kaip ir tikrame miške šie gyventojai slapstosi, nors palieka pėdsakus. Ieškokite ir kurkite, tyrinėkite drąsiai, bet atsargiai. Miškas yra įvairus ir nenuspėjamas. Niekada negali žinoti, kuris sutvėrimas yra mielas ir švelnus, o kuris kandžiojasi…

Projektą iš dalies finansuoja

Dalintis