SU-MENĖK

“Įlipkite, išlipkite. Apsižvalgykite, pajuskite. Jei jaučiatės kiek keistai, tačiau pakylėtai, sveikiname – jūs SUMENĖJOTE. Keliaukite po 25 Vilniaus meno galerijas ir muziejus – įlipkite į SU-MENĖK ženklu pažymėtą autobusą, kursuojantį tarp jų, išlipkite kitoje autobuso maršruto stotelėje ir leiskite šiuolaikinio meno kūriniams jus įkvėpti ypatingai patirčiai”.

Visą vasario mėn., savaitgaliais, vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami keliauti po galerijas: pamatyti parodas, dalyvauti įdomiose meninėse veiklose, koncertuose, susipažinti su menininkais.

Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijoje kviečiame aplankyti grafikos parodą “Estampas”.

Speciali SU-MENĖK programa:

Penktadieniais – ypatingas dėmesys moksleiviams ir studentams, iš anksto užsiregistravus grupėms, jūsų laukia edukacinės grafikos dirbtuvės ir išsamus parodos pristatymas.

Šeštadieniais – šeimų diena. 14-16 val. kūrybinės dirbtuvės vaikams ir jų tėveliams. Registracija: https://docs.google.com/forms/d/18Yo8tyaO2XKYcClSv8WWFQMWHShYswbEE9-CYPVczTw/

Vasario 15 d. 17 val. kviečiame jus į SEN SVAJA koncertą. Daugiau informacijos  https://www.facebook.com/events/2974543302565058/

Vasario 29 d. 17 val. kviečiame jus į Reinis Young Jaunis koncertą

 

Dalintis