CIRKININKAS ANT VIENO RATO

Nuo pat mažumės mano vaikams patiko viskas, kas sukasi. Tiek dukra, tiek sūnūs nuo kūdikystės iš rankų nepaleisdavo mašinyčių, dviratukų, motocikliukų, vežimėlių, traukinukų ir visko visko, kas yra su besisukančiais ratais. Nes jei ratai nesisuka, tai: “Sugedo!”

Tad ir dabar ieškant, ką tokio smagaus ir nesudėtingo galėtume su vaikais nuveikti namuose, akis užkliuvo už vienaračio cirkininko. Prisipažinsiu, idėją užregėjau internete, šiek tiek patobulinau, kad žmogutis būtų dvipusis, išbandėme su vaikais ir dabar dalinuosi su jumis.

Vaizduose pamatysite, kai žingsnis po žingsnio daryti važiuojančią lėlytę. O jeigu vis tiek dar būtų neaišku, nufilmavau, kaip vieną lėlytę darėme mes.

Patarimai, kurie netilpo į instrukciją:

  1. Naudokite kiek storesnį popierių, jeigu bus labai plonas, žmogus ar ratas gali nulinkti. Ratui geriausia kartonas, jei neturite – tinka maisto produktų pakuotės ir kitokių dėžučių kartonas 😉
  2. Žmogaus kojos turi būti kiek ilgesnės nei pusė jo rato.
  3. Dviračiu gali važiuoti bet kas! Nebūtinai tai turi būti žmogus, gali būti meška, robotas, monstras, katinas ar bet koks kitas padaras.

Smagaus žiūrėjimo! Sėkmingos kūrybos! Ir pasidalinkite rezultatais komentaruose arba Facebook puslapyje Mama, ką man veikt

O aš netrukus pasidalinsiu, kokias dar transporto priemones mes kuriame 😉

Dalintis