Sumenėk

SU-MENĖK

Paukščiai su-grįš,

lašišos su-grįš, 

vasaros terasa su-grįš, 

mylimoji su-grįš, 

koncertai su-grįš, 

Bernardinų sodas su-grįš ir Vokiečių gatvė su-grįš, 

jėgos su-grįš, nuotaika su-grįš, 

įkvėpimas su-grįš,

SU-MENĖK sugrįš!

Susitikime 2022-siais!

Pastaruosius dvejus metus vasario mėnesį vilniečiai prisimena kaip Su-menėk iniciatyvos laikotarpį. Labai norėjome ir tikėjome, kad projektą tęsime šių metų vasarį. Šis šaltas ir ramus mėnuo jau buvo pradėjęs tapti įdomaus, naujas erdves atveriančio laiko praleidimo būdu – kvietėme pažinti jus šiuolaikinio meno erdves, sukuriant patogų jų pasiekiamumą (nemokamas autobusas, ping @susisiekimo paslaugos), specialias programas, ekskursijas, parodas, prizus ir kt.

Tikime, kad iniciatyva tikrai pavyko, meno galerijos sulaukė žymaus lankytojų skaičiaus didėjimo, tačiau, šiais metais pandemija įnešė daug neapibrėžtumo. Svarstėme planą B Su-menėk perkelti į pavasarį ar rudenį, bet tuomet prarastume jo tapatybę, renginys ištirptų tarp kitų, perkeltų renginių.

Todėl priėjome prie skaudžios išvados, kad išlaikant Su-menėjimo idėją, šiemet padarysime pauzę (kūrybinę ir karantininę) ir pakviesime jus 2022 m. į Evoliucinį Vasarį: išplėtotą, pagerintą ir dar labiau galvą vėju prapučiantį projektą, taip pat išlaikant jo tapatybę. 

Tad, Su-menėk gyvas ir tęsis, bus auginamas ir su trenksmu grįš 2022-jų vasario mėn. 

Dalintis