MENO MUGĖ ArtVilnius 2020

Du kartus perkelta, šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius’20” meno gerbėjus į parodų ir kongresų centrą „Litexpo” šiais metais pakvies spalio 2-4 dienomis. Didžiausias vizualiųjų menų renginys visame Rytų Europos regione lankytojams pristatys įdomiausias šalies ir užsienio galerijas, įspūdingą projektų bei renginių programą.  

Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerija yra ne tik mugės dalyvis nuo pat pirmų metų, bet ir partneris rengiant edukacines programas. Šiemet taip pat kviečiame susitikti parodoje, 5.10 stende. Kartu su mumis mugei ruošiasi dvi puikios menininkės – grafikė Inga Dargužytė, kviečianti “paragauti” grafikos ciklo PATIEKALAI, bei tapytoja Loreta Zdanavičienė ir jos SIUVINĖTOS ISTORIJOS.

11-oji tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius’20“ vyks spalio 2-4 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Mugė lankytojų su iš anksto įsigytais bilietais lauks penktadienį nuo 14 iki 20 valandos, šeštadienį nuo 11.30 iki 19 valandos ir sekmadienį nuo 11.30 iki 18 valandos. Daugiau informacijos rasite „ArtVilnius’20“ puslapyje www.artvilnius.com

 

 

Dalintis