09 01 10-18 val. MENAS PO ATVIRU DANGUMI

Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerija ir Jūratės Stauskaitės Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla ir sveikina visus su artėjančia rugsėjo 1-aja ir maloniai kviečia visus norinčius į šventę-kūrybines dirbtuves „Menas po atviru dangumi“ rugsėjo 1 d. nuo 10 iki 18 val. S. Moniuškos skverelyje.

Mokyklos mokytojai ir galerijos edukatoriai  paruošė įspūdingą visos dienos kūrybinę programą, kurios metu bus galima susipažinti su mokyklos ir galerijos meninio ugdymo programomis ir jas dėstančiais menininkais-pedagogais.  Bus galima išbandyti tapybą su tapytojomis Rūta Katiliūte, Loreta Zdanavičiene, ir Sigita Morkūnaite, grafiką – su Inga Dargužyte, menininkė Jelena Škulienė pateiks tradicines užduotis dar kitaip. Bus galima kurti  stalo teatrą su aktore Vida Židoniene, išbandyti šokio imrovizacijas su šokėja Monika Parniauskaite, Sigita Emilė Bausienė ir Dovilė Stasiulytė siūlys sukurti nevalgomų skanumynų stalą, bus galima pasižvalgyti po dailės mokyklos auditorijas ir aplankyti parodą „Visai nevaikiškai. Miškas“.

O svarbiausia, kad visa tai NEMOKAMAI!

Taip pat visos dienos metu vyks loterija, kurios metu bus išdalinta net 10 nemokamų pamokų dailės mokykloje ir “Galeriuke”. Dalyvauti gali visi nuo 3 iki 103 metų!

Ateik ir kurk meną po atviru dangumi su žymiais Lietuvos menininkais! Pažadame, kad šioje šventėje netruks veiklos, spalvų ir geros nuotaikos!

VEIKLŲ TVARKARAŠTIS:

veiklu tvarkarastis

Dalintis