MAMOS DIENA

Iš pradžių norėjau dalintis įvairiomis piešinių ir darbelių idėjomis, tinkamomis dovanų mylimoms mamoms. Bet vėliau nutariau, kad to tikrai netrūksta – idėjų pilnas internetas.
Tad šįkart įrašas be idėjų 🙂 Tai pamintijimas apie tai, kad mažiau kartais yra daugiau. Kad vaikai vis tiek visada myli savo mamas. Joms dovanoja piešinius, gėles ir šypsenas ne tik per Motinos dieną. Beveik kasdien tampame kažkuo apdovanotos! 🙂
Tad šiandien linkiu visoms mamoms tiesiog atsipalaiduoti ir veikti su šeima tai, ką labiausiai mėgsta. Siūlau leisti sau kažką linksmo ir kūrybiško – pavaidinti kartu su vaikais, pašokti, ką nors sukurti, sugalvoti savo fantastišką istoriją… O vaikams linkiu mamas pradžiuginti ne tik dovanomis, bet ir suplautais indais, sutvarkytais drabužiais ir žaislais, maloniais žodžiais, vaikiškomis pasakomis ar tiesiog apkabinimais.

O įvairiomis idėjomis dalinsiuosi vėliau – nes kurti kartu su vaikais galima visada. Kūryba kartu, tai laikas kartu, dėmesys ir trumpas pabėgimas nuo minčių apie buitį ir darbus. 

Todėl linkiu turėti Motinų dienas dažniau nei vieną kartą per metus!
 
O aš šiandien džiaugiuosi vaikais ir mėgaujuosi jų draugija. Juk tik dėl jų ir esu mama, su jais kartu augu, mokausi ir atrandu.
 
 

Dalintis