Rytas su vaiku

RYTAS SU VAIKU

Kviečiame mamas ar tėčius bei jų mažuosius (nuo 0,6 metų iki 3 metų) į kūrybinius užsiėmimus, kurių metu leisite laiką kartu su vaiku ir galėsite išbandyti savo jėgas įvairiose kūrybinėse veiklose – muzika, šokis, teatras, dailė. 

Ką mes veiksim? 

Pirmoje dalyje bandysime sustoti, pabūti “čia ir dabar”, VVJ galerijoje vykstančiose parodose ieškosime kūrinių, kurie emociškai mus paliečia.
Antroje dalyje dalinsimės savo patyrimu, bei kartu su mažaisiais leisimės į kūrybines veiklas: piešiame, lipdysime, žaisime su smėliu, tyrinėsime įvairias kruopas, nersime į šviesų pasaulį ir kartu kursime mažus stebuklus.
 
Nebūtina turėti žinių apie meną ar mokėti elgtis su dailės priemonėmis. Kviečiame daugiau tyrinėti emocinių lygmeniu, bei nerti į naujus potyrius. O kad laikas kartu būtų dar smagesnis, kviesime pasidalinti savo patirtimis, mintimis ar idėjomis, kaip smagiai ir prasmingai ugdyti vaikučius.
 
Rekomenduojama dėvėti drabužius, kurių negaila ištepti.
 
Galerijos erdvėse tėvai atsakingi už vaikų priežiūrą. Meno kūrinius kviečiame tyrinėti akimis.

 

Pamokos trukmė – 1,5 val. Veda Andželika Bielskienė

Esu dailės terapijos studentė, šiuo metu atsitraukusi nuo mokslų, nes auginu tris mažus žmones. Studijuojant socialinio darbo bakalauro studijose nemažai laiko praleidau savanoriaudama su vaikais ir mezgiau su jais ryšį per kūrybines veiklas. O bestudijuojant geštalto psichoterapijos bazinėse studijose atradau, kaip svarbu yra sustoti pabūti “čia ir dabar”. Manau, kad menas tiesiogiai veikia žmogaus sveikatą, o kūrybinė veikla yra tarsi kaminas išleidžiantis dūmus, kad jų neprisikauptų namuose. Noriu sukurti erdvę, kurioje mamos ar tėčiai turėtų galimybę pažvelgti į savo emocijas per meną, bei galėtų kurti kartu su vaikais. Kūrybiškumas geriausiai atsiskleidžia meilės ir saugumo aplinkoje, tad man svarbu, kad suaugusieji kartu su vaikais lavintų jų pojūčių, motorinį ir kognityvinį jautrumą. Pabūtų akimirkoje su vaiku, bei kartu mokytųsi žiūrėti į save kaip į kūrėją.

Dalintis