7-10 M.| EIME KURTI

Tai patyriminė keturių dalių 12 užsiėmimų integruoto meno laboratorija 7-10 metų vaikams, kurioje emocijos pavirs spalvomis, kūno judesiai – linijomis ir taškais popieriuje, būvimas kartu – piešiniu dideliame baltame lape. Čia bandysime piešti gulėdami ir šokinėdami. Leisime piešti mūsų pėdoms, keliams, alkūnėms. Piešime užsimerkę, vieni ant kitų, naudodami kito rankas ar kojas, krisdami ir nejudėdami. Tyrinėsime tokias temas kaip netikėtumas, kontaktas, simetrija, tamsa, tekėjimas ir kt.
 
Dėmesį skirsime mūsų jautrumo puoselėjimui, susipažinsime su kūnu, jo judesiu, atpažinsime pojūčius, jausmus, norus, mintis, atrasime kūną kaip komunikacinę priemonę, įkūnysime virsmus vykstančius mūsų viduje, branginsime skirtumus, dar labiau pasitikėsime savimi ir kitais, kursime ir augsime.
 
Pamokos trukmė – 1 val. 15 min. Veda Ingrida Danytė.
APIE MANE:
 
Esu jautri kūrėja, keliautoja, tyrinėtoja bei kuriu patyriminę erdvę vaikams, kurioje dideli jausmai gali būti saugiai išreikšti, unikalus kūrybinis balsas išgirstas, o kūrybiniai veiksmai pamatyti. Gyvenime turiu dvi aistras. Pirmoji – esu aistringa kovotoja už autentiškumą ir meilę pasaulyje. Pripažįstu visą žmogiškąjį spektrą – šviesą ir tamsą. Tikiu gamtos ir mūsų kūnų šventumu ir, manau, kad tikrieji mylintys namai yra mūsų kūnai ir vidinis pasaulis, kuriuo verta dalintis. Antroji – esu kovotoja už emocinę vaikų gerovę. Tikiu, kad dvi pagrindinės vaikų veiklos yra fantazuoti ir žaisti. Myliu smalsią ir autentišką vaiko prigimtį. Tą, kuri gyvena pasaulyje, ir tą, kuri gyvena mūsų širdyse.
KAINODARA:
 
Keturių užsiėmimų kaina 40 eur
Mokant už visus 12 – 110 eur.

Dalintis