7-10 M.|SOMATINIO JUDESIO EDUKACIJŲ PROGRAMA

Kūnas gali būti apibūdinamas ir patiriamas įvairiais būdais, pavyzdžiui, kaip mašina, kurią reikia vis sutaisyti, arba kaip įrankis, kuriuo mes pasiekiame užsibrėžtus tikslus sporto srityje

Somatinio Judesio Edukacija kviečia į kūną pažiūrėti kitaip. Šiose pamokose kūną patyriame kaip mūsų pačių fizinę išraišką šiame pasaulyje. 

Giliai tikiu, kad tyrinėjant gyvąjį kūną galime padėti tvirtą pagrindą augančiam savęs, gero savęs jausmui, kuriame nėra konflikto tarp kūno kalbos ir tariamų žodžių, tarp intelekto ir emocijų. Somatinio Judesio Edukacija apima procesus, kurių metu nepastebimos, nemėgstamos kūno vietos tampa labiau matomomis ir mylimomis. Tikiu, kad šioje programoje gali gimti besąlyginė meilė sau, savo kūnui ir motinai žemei.

Pamokos trukmė – 1 val. 30 min. Veda Ingrida Danytė.
APIE MANE:
 
Esu jautri kūrėja, keliautoja, tyrinėtoja bei kuriu patyriminę erdvę vaikams, kurioje dideli jausmai gali būti saugiai išreikšti, unikalus kūrybinis balsas išgirstas, o kūrybiniai veiksmai pamatyti. Gyvenime turiu dvi aistras. Pirmoji – esu aistringa kovotoja už autentiškumą ir meilę pasaulyje. Pripažįstu visą žmogiškąjį spektrą – šviesą ir tamsą. Tikiu gamtos ir mūsų kūnų šventumu ir, manau, kad tikrieji mylintys namai yra mūsų kūnai ir vidinis pasaulis, kuriuo verta dalintis. Antroji – esu kovotoja už emocinę vaikų gerovę. Tikiu, kad dvi pagrindinės vaikų veiklos yra fantazuoti ir žaisti. Myliu smalsią ir autentišką vaiko prigimtį. Tą, kuri gyvena pasaulyje, ir tą, kuri gyvena mūsų širdyse.
 

Dalintis