NUOTOLINĖS PAMOKOS

Mamytės ir tėveliai, kviečiame jūsų mažuosius kūrėjus jungtis į nuotolines dailės ir darbelių pamokas. Užsiėmimai vyks per ZOOM programą su mokytoja Sigita Emile, tekstilininke, dailės edukatore, trijų vaikų mama, tinklaraščio MAMA, KĄ MAN VEIKT autore.

Pirmadieniais 19 val. užsiėmimai PIEŠIU PASAKĄ 4 – 8 m. vaikams. Ką mes veiksime? Kiekvieną kartą klausysimės vis naujos pasakos, susipažinsime ir susidraugausime su jos herojais, mokysimės įdėmiai klausytis ir sekti vykstantį veiksmą, o tuomet piešime, karpysime, klijuosime, lipdysime. Arba atvirkščiai – iš pradžių susikursime herojus, o tuomet vaidinsime pagal sekamą pasaką. Nuobodu nebus!

Pasakos yra svarbi vaikystės dalis bei puiki ugdomoji priemonė. Jos lavina vaizduotę, smalsumą, plečia žodyną, padeda suprasti emocijas bei vertybes.
Pasakos – ne tai puiki galimybė patirti naujų nuotykių, bet ir atsipalaiduoti bei pasiruošti miegui.
Užsiėmimo kaina – 5 eurai.
Trukmė ~35 min.

Trečiadieniais 17:30 val.  ir/arba šeštadieniais 12 val. kūrybiniai užsiėmimai PASAKOS IR DAILĖ 3 – 6 m. vaikams. Užsiėmimo metu vaikų laukia kūrybiniai žaidimai, pasakos, dailė ir įvairiausi meniniai eksperimentai, supažindinsiantis ne tik su meno pasauliu, bet ir su emocijomis, gyvenančiomis mūsų viduje. Ne tik išleisime fantaziją pasiganyti, bet ir atrasime džiaugsmo spalvas, su teptuku nugalėsime baimes, geriau pažinsime save ir supantį pasaulį.

Užsiėmimo kaina – 10 eurų
Trukmė ~ 60 – 90 min.

Šeštadieniais 14 val. kūrybiniai užsiėmimai ĮDOMIOJI KŪRYBA 6 – 10 m. vaikams. Tai linksmos ir įtraukiančios pamokos, lavinančios vaizduotę, kūrybingumą, smalsumą, smulkiąją motoriką. Piešime, tapysime, velsime, ausime, rišime, klijuosime, taškysimės, konstruosime, eksperimentuosime – mažomis rankytėmis kursime spalvingus stebuklus! 

Užsiėmimo kaina – 10 eurų
Trukmė ~ 60 – 90 min.

Registruokitės
https://docs.google.com/forms/d/1xhRcfI3aGRYphpwPwjI7ZQlhOjVe1U0JZ0YwjtsdpeI
parašykite mums info@vaikugalerija.lt arba skambinkite tel. 8 614 46911. Užregistruosime