4 – 6 M. | DAILĖ + ŠOKIS

Puikus menų duetas – dailė ir šokis. Šokančios spalvos atkartoja judesius, spalvingas ritmas ir judesys įkvepia kūrybai. Programa DAILĖ + ŠOKIS tiems mažiesiems, kurie nenustygsta vietoje ir mėgsta judėti su muzikos ritmu, bet taip pat žavisi spalvomis ir nepaleidžia iš rankų pieštukų. Pamoką sudaro 45 min. trukmės šokio užsiėmimas ir 45 min. dailės užsiėmimas. 

Šokio užsiėmime akcentuojama kūryba, vaikai atlieka įvairias šokio užduotis tiek pavieniui, tiek grupėse, kuria kompozicijas, ieško ir atskleidžia save per improvizaciją. Mokiniai supažindinami su pagrindiniais klasikinio ir šiuolaikinio šokio judesiais, atlieka įvairias šiuolaikinio šokio choreografijas.

Dailės užsiėmimo metu susipažinsime su pagrindinėmis dailės išraiškos priemonėmis. Kūrybinių užsiėmimų metu mažieji mokysis pažinti save ir juos supantį pasaulį, pažadinti savo kūrybines galias, ugdys pasitikėjimą savo jėgomis, taip pat įsisavins dailės kalbos pagrindus. Daug eksperimentuosime su įvairiomis medžiagomis, spalvomis, formomis.

Kiekvieną mėnesį bus mažiausiai 1 pamoka skirta tapybai, 1 keramikai (ar kitai objektų (formų) studijai), 1 tekstilei ir viena – siurprizas.

Ruduo: Spalvos (šilta, šalta, maišymas, nuotaikos kūrimas, simbolika)

Žiema: Linija (daugiau dėmesio grafinėms išraiškos priemonėms)

Pavasaris: Forma (dydžiai, proporcijos, nuotaikos, asimetrija ir kt.)+spalva+linija.

Gebėjimai, kurie ugdomi užsiėmimo metu: Kūrybiškumas, Savęs pažinimas, Bendradarbiavimas, Bendravimas.

Pamokos trukmė – 1,5 val. Veda Monika Parniauskaitė (šokis) ir Indrė Gėlė Brogienė (dailė)

Dalintis