3-6 M.|Pojūčių kelionės

Pojūčių teatro programa – tai žaisminga vaizduotės kelionė, atvedanti vaikus į naują pažintį – susitikimą su savimi. Kviesime vaikus keliauti pro įvairias stoteles – judesio, emocijų, faktūrų ir paviršių, kvapų, prisilietimo, skonio… Improvizuosime, kursime istorijas, žaisime ir tyrinėsime, atrasime jautresnį ryšį su savimi ir aplinka. Mes, pojūčių kelionės vedliai, tvirtai tikime, kad vaizduotė ir empatija slypi mūsų kūne.
Atradę šias gėrybes paleisime į pasaulį savo kūrybiškumą, būsime ramesni ir atviresni.

Pirmo pusmečio programa:
Spalis – Garsas. Įvairių instrumentų pagalba tyrinėsime garsų pasaulį. Klausysime savęs ir išgirsime kitą užmerktomis akimis, improvizuosime, kursime savo vidinę muziką. Gaudysime garsus grafinėmis priemonėmis ir improvizuotu piešimu.
Lapkritis – Uoslė ir skonis. Leisimės į natūralių kvapų ir prieskonių uostymo laboratoriją. Ragausime skirtingus maisto produktus ir įvardysime mus užplūstančias emocijas. Gautą skonio ir uostymo patirtį ištapysime spalvomis.
Gruodis – Pisilietimas ir judesys. Pažinsime savo kūrybiškumą per odą ir daiktus. Bendrausime per prisilietimą, žadinsime vaizduotę prakalbindami faktūras ir paviršius, drąsiai improvizuodami judesyje. Patyrimus išskleisime lipdydami vaškines ir molines skulptūrėles.

Programos trukmė – 1 val. Veda „Pojūčių teatro“ kūrėjai.

„Pojūčių teatras“ – tai pirmasis Lietuvoje tokio tipo teatras. Jau daug metų kuriantis vaizduotės keliones, įvairius, žiūrovą įtraukiančius spektaklius ir kūrybines dirbtuves, susijusias su visais įmanomais žmogaus pojūčiais – uosle, skoniu, rega, kvapu, garsu, prisilietimu, judesiu.