kvadratas_fcb_mazesnis

Kūrybiškumo inkubatorius „GALERIUKAS“ 3-6 m. vaikams

Kūrybiškumo inkubatorius „Galeriukas“ – edukacijų programos norintiems augti kartu su menu. Tai edukacijų programa 3-6 m. vaikams, kur ugdomos visapusiškos asmenybės – skatinama vaikų saviraiška, ugdomas kūrybiškumas, emocinis intelektas, estetikos pojūtis, pastabumas, atidumas sau ir pasauliui, smulkioji motorika, aktyvuojami pojūčiai, skiepijamos bendražmogiškos vertybės.

Praktinių edukacijų metu suprantamai supažindiname su meno istorija, skulptūra, keramika, tapyba, tekstile, teatro elementais. Išbandome įvairias dailės technikas ir priemones.

Programos formuojamos atsižvelgiant į amžiaus tarpsnio raidos ypatumus ir yra sudarytos remiantis vaiko raidos psichologija, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bendrosiomis rekomendacijomis ir ilgamete Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklos (www.dailesmokykla.lt) patirtimi.

Ugdymas vyksta žaidimo forma;

  • vystomas emocinis intelektas;
  • auginamas pasitikėjimas savo jėgomis;
  • meninės raiškos, kaip pagrindinės saviraiškos formos suvokimas.

Piešimas, lipdymas, tekstilė, žaidimai ir žaismingos užduotys paruoštuos remiantis meno istorija lavina vaiko vizualinį suvokimą, moko jį atidžiai stebėti daiktus, gamtą, jos reiškinius, labiau jausti erdvę ir formas joje, padeda geriau orientuotis aplinkoje. Tyrinėdamas ir žaisdamas vaikas visa tai asocijuoja su aplinkos veiksniais. Pirštukais ir rankytėmis liesdamas įvairias priemones (spausdamas, glostydamas, maigydamas) jis kaupia skirtingą sensorinį patyrimą. Vizualioji raiška ankstyvojoje vaikystėje – pagrindinis būdas išreikšti  save (pažinti, suprasti savo emocijas, lavinti kūrybiškumą, suvokti supančią aplinką).

  • Vizualioji raiška (piešimas, lipdymas, objektų menas, tekstilė);
  • Teatrinė raiška (pasakos, improvizacijos, kūrybiniai žaidimai, muzika;
  • Meno istorija gyvai: atraktyvi, lengvai suprantama pirmoji pažintis su meno istorija ir kūrybos fenomenu.

Tvarkaraštis

Apie programas

Kainos

Narystės taisyklės

Edukatorės

REGISTRACIJOS FORMA 2017 – 2018 mokslo metams

Atgal