Edukatorės

 • Vida Židonienė

  Muzikos akademijoje baigiau aktorės specialybę. Esu ištikima savo profesijai, todėl nesumeluotos akimirkos menas mane domina labiausiai, jis uždega šviesą širdyje, kurią ne bus lengva išjungti. Idėjų semiuosi iš vaikų, pasakų, poezijos, žaidimų ir netikėtų susitikimų. Mano darbinis moto – ne nusileisti, o pakilti iki Vaikų lygio. Didžiausias pasiekimas - nuostaba ir šypsena vaiko veide. Didžiausias noras- kad vaikystė neapleistų mano širdies. Didžiausias meno kūrinys, kurį sukūriau savo rankomis - mano molinis namas.

  Daugiau apie Vidą
 • Sigita Emilė Bausienė

  Esu nuolat kutenama fantazijos, mano gyvenimą puošia tekstilė ir džiugina vaikai. Galiu ilgai “medituoti” siuvinėdama paveikslus ar veldama pasaulį iš vilnos, su malonumu kuriu papuošalus ir priimu bet kokius kūrybinius iššūkius. Nuo pat mažų dienų norėjau būti dailininke. Kai užaugau, atradau prasmę mokytojo darbe. Manau, kad mokytojas turi būti pavyzdžiu, švelniai nukreipti vaikus tinkama linkme, padėti jiems suprasti save, atsiverti, išlaisvinti savo fantaziją. Tikiu, kad estetika turi lydėti vaikus nuo pat mažumės, kad bet kokio amžiaus kūrėjai ir jų darbai verti pagarbos. Mėgstu dalintis tuo, ką moku ir galvoju, kad kiekvienas mūsų turime šansą pakeisti pasaulį į gerąją pusę.

  Daugiau apie Sigitą Emilę
 • Monika Parniauskaitė

  Šiuolaikinis šokis – tai šokio ir teatro derinys, pažintis su improvizacija ir pačiu savimi. Per kūrybines ir improvizacines užduotis perprasite šiuolaikinio šokio stilių, kursite šokio judesius bei junginius. Užsiėmimo pagrindas – šiuolaikinis šokis – suteiks jums 100 % saviraiškos laisvę!

  Daugiau apie Moniką